Vyhledávání


Kontakt

Jan Červenka
Heydukova 1496
277 11 Neratovice

E-mail: info@realitnitechnik.cz
+420 777 71 51 65
+420 604 23 53 63

Informace o mě

Po vystudovaní Střední průmyslové školy Stavební v Mělníce v roce 2003 jsem začal pracovat jako stavbyvedoucí u stavební firmy, kde jsem zaměstnán již 16 let. Díky tomu jsem v každodenní kontaktu s výstavbou a rekonstrukcemi domů, bytů, chat, venkovních zpevněných ploch, zahradní architektury, inženýrských sítí, oplocení atd.

Jsem členem ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků) pod číslem 0012395 jako Autorizovaný Technik v oboru Pozemní stavby a v oboru Dopravní stavby - nekolejová doprava. V roce 2015 jsem složil státní zkoušku jako Koordinátor BOZP na staveništi.

Dále se také zabývám projekcí jednodušších staveb jako jsou rodinné domy, oplocení, garáže, zahradní stavby (chaty, sklípky atd.),pasportizací objektů pomocí moderního projekčního softwaru AutoCad 2014LT a Cadkon 2019+ Architecture, vše jsem schopen vytisknout na vlastním moderním plotru s maximální velikostí A1 a "nekonečnou" délku archu HP DesignJet T610. Dále se pak zabývám technickým dozorováním soukromých staveb (výstavba rodinných domů a staveb) a státních včetně firemních staveb (dotačních z EU a českých dotačních programů), ale i hrazených z rozpočtu měst, obcí i firem.  Kromě kompletní projektové dokumentace jsem schopen vyřídit také stavební povolení vč. všech vyjádření, zpracovat a vyřídit na úřadech DIO (dopravně inženýrské opatření).

 

Co můžete očekávat?

  1. Úvodní jednaní - telefonicky, emailem
  2. Osobní setkání nebo emailová komunikace - předání podkladů k nemovitosti (foto, dokumentace, informace z realitní kanceláře atd.)
  3. Prohlídka nemovitosti - ideálně za přítomnosti majitele nebo makléře z RK
  4. Zpracování písemného posudku vč. doporučení řešení,

 

Dále nabízím měření nemovitosti termokamerou - nejlepší v chladných měsích - cena od 3500,- do 5850,-kč za nemovitost

 

Pro koho jsou moje služby?

Služba realitního technika je vhodná především pro ty, kteří uvažují o koupi nebo pronájmu nemovitosti. 
Pomohu Vám zjistit skutečný stav nemovitosti, v případě zjištění závad jsem schopen navrhnou řešení vč. cenového odhadu. Nemusíte se tak bát, že za nemovist zaplatíte víc než-li je nutné.