Vyhledávání


Kontakt

Jan Červenka
Heydukova 1496
277 11 Neratovice

E-mail: info@realitnitechnik.cz
+420 777 71 51 65
+420 604 23 53 63

Informace o mě

Po vystudovaní Střední průmyslové školy Stavební v Mělníce v roce 2003 jsem začal pracovat jako stavbyvedoucí u stavební firmy, kde jsem zaměstnán již 13 let. Díky tomu jsem v každodenní kontaktu s výstavbou a rekonstrukcemi domů, bytů, chat, venkovních zpevněných ploch, zahradní architektury, inženýrských sítí, oplocení atd.

Jsem členem ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků) pod číslem 0012395 jako Autorizovaný Technik v oboru Pozemní stavby a v oboru Dopravní stavby - nekolejová doprava.

Dále se také zabývám projekcí jednodušších staveb jako jsou rodinné domy, oplocení, garáže, zahradní stavby (chaty, sklípky atd.),pasportizací objektů pomocí moderního projekčního softwaru AutoCad 2014LT a Cadkon 2015+, vše jsem schopen vytisknout na vlastním moderním plotru s maximální velikostí A1 a "nekonečnou" délku archu HP DesignJet T610. Dále se pak zabývám technickým dozorováním soukromých staveb (výstavba rodinných domů a staveb) a státních včetně firemních staveb (dotačních z EU a českých dotačních programů), ale i hrazených z rozpočtu měst, obcí i firem.  Kromě kompletní projektové dokumentace jsem schopen vyřídit také stavební povolení vč. všech vyjádření, zpracovat a vyřídit na úřadech DIO (dopravně inženýrské opatření).

 

Co můžete očekávat?

  1. Úvodní jednaní - telefonicky, emailem
  2. Osobní setkání nebo emailová komunikace - předání podkladů k nemovitosti (foto, dokumentace, informace z realitní kanceláře atd.)
  3. Prohlídka nemovitosti - ideálně za přítomnosti majitele nebo makléře z RK
  4. Zpracování písemného posudku vč. doporučení řešení,

 

Dále nabízím měření nemovitosti termokamerou - nejlepší v chladných měsích - cena od 3500,- do 5850,-kč za nemovitost

 

Pro koho jsou moje služby?

Služba realitního technika je vhodná především pro ty, kteří uvažují o koupi nebo pronájmu nemovitosti. 
Pomohu Vám zjistit skutečný stav nemovitosti, v případě zjištění závad jsem schopen navrhnou řešení vč. cenového odhadu. Nemusíte se tak bát, že za nemovist zaplatíte víc než-li je nutné.