Vyhledávání


Kontakt

Jan Červenka
Heydukova 1496
277 11 Neratovice

E-mail: info@realitnitechnik.cz
+420 777 71 51 65

Údržba zahrad

Nabízím novu službu sečení trávy a údržbu zeleně kolem Vašeho rodinného domu, firmy, chaty nebo jakých koliv zatravněných ploch moderním a výkonným zahradním traktorem StarJet Exclusive P6
Vozík aerátor provzdušnění starjet zahrada ags neratovice údržba zahrady zahradní práce malotraktor
se záběrem sečení 102cm vč. přípojného vozíku a ruční technikou vč. kultivování a obhospodařování záhonů. Posekanou trávu a ostatní zahradní odpad odvezu a ekologicky zlikviduji.
V zímních měsích je samozřejmostí úklid sněhu pomocí sněhové radlice se záběrem 120cm s možností natáčení opatřenou gumovým břitem, aby se nepoškodila Vaše dlažba nebo zpevněné plochy.
Vares sněhová radlice starjet zahrada ags neratovice úklid sněhu
 
Nově nabízím od letošní sezony provzdušnění Vašeho trávníku profesionálním strojem RYKOV s nastavitelnou výškou provzdušnění a sběrem narušeného povrchu do koše traktoru. Zařízení je vhodné pro větší pozemky, ale poradím si i s členitějším terénem jako jsou různé keře i záhony atd. Rotační provzdušňovač pro připojení k travním traktorům se používá pro šetrné narušování (provzdušňování) travnatých ploch. Dokonale vyčistí trávník od mechu, staré trávy a různého nežádoucího plevele v trávníku. Výhodou je přímo sběr vyhrabaných nečistot při jedné jízdě do koše travního traktoru, díky samostatnému motoru rotačního provzdušňovače.

Rykov provzdušňovač aerátor starjet zahrada ags neratovice údržba zahrady odstranění starého trávníku
Pro Vaši představu si prohlédněte následující video:
 
 
Cena za posečení 1 m2 od 1,- kč. Při dlouhodobé spolupráci individualní ceny.
Rád Vám zpracuji cenovou nabídku.