Vyhledávání


Kontakt

Jan Červenka
Heydukova 1496
277 11 Neratovice

E-mail: info@realitnitechnik.cz
+420 777 71 51 65

Vítejte

Firma Jan Červenka - REALITNÍ TECHNIK se jako samostatná fyzická osoba zabývá hlavně projekcí rodinných domů, stání pro auta, zahradních sezení a skladů, jednodušších staveb, pasportizací objektů, osazení staveb na pozemek, připojení na inženýrské sítě (voda, kanalizace a plyn), oplocení a komunikací vč. sjezdů na pozemky vč. zpracování rozpočtů a výkazu výměr.. Provádím také technické dozory stavebníka při výstavbách rodinných domů, městských staveb - komunikací a  dalších stavbách, které jsou vyžadovány stavebním zákonem. Dále pak koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví práce na steveništi.

Dovoluji si Vám nabídnout služby v oblasti realit, a to jako NEZÁVISLÝ odborný technik schopný posoudit technický stav nabízené nemovitosti. Své poznatky získané ze samotné prohlídky nemovitosti na místě a dále pak z projektové dokumentace a informací od makléře či prodávajícího jsem Vám schopen laicky vysvětlit. V případě závad doporučím řešení. Služba je vhodná pro všechny zájemce o koupi či pronájem nemovitosti.

Novinky

Novinky pro rok 2024

30.01.2024 20:43
Pro rok 2024 jsem pro Vás připravil modernizaci projektčního programu CADKON+ Architecture ve verzi...

Celoživotní vzdělávání

05.09.2022 20:17
Neustále procházíme nejnovějšími školeními v rámci celoživotního vzdělávání systému ČKAIT,...

Nová verze projekčního programu

29.01.2019 10:23
Neustále aktualizuje svoje technické vybavení, proto jsem zakoupil podporu CAD projekčního programu...

Provzdušňování trávníků profesionálním strojem

28.03.2016 19:27
Nově nabízíme od sezony 2016 provzdušňovaní travnatých ploch profesionálním strojem od firmy Rykov...

Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) na staveništi

25.02.2015 19:35
Nabízím novou službu a to provádění Koordinátora Bezpečnosti a Ochrany Zdraví při Práci (BOZP) na...

Certifikované odhady nemovitostí

23.10.2014 16:00
Nově nabízím odhady nemovitostí certifikovaným odhadcem nemovistí. Bližší informace naleznete na...

Nová služba - sekání trávy a údržba zahrad

15.09.2014 21:41
Sečení trávy a zahradní práce Sečení trávy kolem Vašeho rodinného domu, firmy, chaty nebo jakých...

Autorizace v oboru dopravní stavby

05.05.2014 20:20
Složil jsem státní zkoušku v oboru: Dopravní stavby - nekolejová doprava jako Autorizovaný technik

Měření termokamerou

05.09.2013 16:50
Nově nabízíme měření nemovitostí profesionální termokamerou.

Aktuality

13.06.2013 19:18
Připravil jsem pro Vás novou verzi stránek.

Kontaktujte nás